Whaleflo 43 typ WEL FL-43 PSV Diaphragm pump, 17 l/min, 2.8 bar, 230 VAC, V, PS

Membránová čerpadla Whaleflo řady 43 WEL FL-43 PSV se využívají při zavlažování, zalévání, přečerpávání vody, dále při postřiku, cirkulaci, filtraci, dávkování, a díky certifikaci FDA (vhodné pro kontakt s potravinami a pitnou vodou) také v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu. Čerpadla Whaleflo 43 mohou být napájena z autobaterie, trafa, solárních panelů, sítě, zemědělského stroje či jiného dopravního prostředku. Čerpadla Whaleflo 43 tedy využijete při zalévání zahrady, skleníků a záhonů, a to jak doma, tak i na chalupě.
Whaleflo 43 typ WEL FL-43 PSV Diaphragm pump, 17 l/min, 2.8 bar, 230 VAC, V, PS
126,7 EUR 153,3 EUR incl. VAT
In stock > 3 pcs
Personally in shop:nowWith a delivery company:tomorrow
CodeWEL FL-43 PSV

Membránová čerpadla Whaleflo řady 43 WEL FL-43 PSV se využívají při zavlažování, zalévání, přečerpávání vody, dále při postřiku, cirkulaci, filtraci, dávkování, a díky certifikaci FDA (vhodné pro kontakt s potravinami a pitnou vodou) také v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu.

Čerpadla Whaleflo 43 mohou být napájena z autobaterie, trafa, solárních panelů, sítě, zemědělského stroje či jiného dopravního prostředku. Čerpadla Whaleflo 43 tedy využijete při zalévání zahrady, skleníků a záhonů, a to jak doma, tak i na chalupě.

Čerpadla Whaleflo 43 se vyznačují samonasávací schopností (-1.8 m) a možností chodu na sucho (čerpadlo běží bez čerpané kapaliny, a to aniž by došlo k poškození čerpadla). Díky těmto funkcím můžete čerpadlo nainstalovat na nádrž, sud či IBC kontejner.

Ve výbavě čerpadla dále nechybí integrovaný tlakový senzor, který zajišťuje zapnutí čerpadla při otevření kohoutku/ventilu (pokles tlaku na výtlaku) a vypnutí čerpadla při zavření kohoutku/ventilu (nárůst tlaku na výtlaku). Čerpadlo se také vyznačuje velmi tichým provozem.

Tyto funkce společně s certifikací SGS a FDA dělají čerpadla Whaleflo řady 43 ideální pro čerpání pitné vody ve vašem karavanu, lodi, chalupě, americké ledničce apod.

Technical parameters

This online store stores cookies that help it function properly. By using our services, you agree to their use.

Detailed settingsAllow everything